Quick & Professional

DORABIANIE KLUCZY

Czas usługi związanej z dorobieniem klucza zajmuje  nam około minuty, zależnie od typu klucza. Kopiujemy klucze z szerokiej gamy mieszkaniowych kluczy patentowych oraz nawiercanych pionowo. Klucze samochodowe z immobiliserem jak i bez dorabiamy również, jeśli nie jesteśmy w stanie zrobić czegoś od ręki (brak odpowiedniego surowca) zazwyczaj robimy to na drugi dzień. Klucze samochodowe do najnowszych aut robimy przy współpracy z profesjonalną firmą zajmującą się tą branżą. 

Oferujemy również  produkty związane bezpośrednio z tą usługą, znaczniki na klucze, breloczki pasujące do kluczy domowych jak i samochodowych, etui do kluczy, smycze identyfikatory i wiele innych.

Posiadamy autoryzację wielu kluczowych firm na rynku.

EVVA, ABUS, ASSA-ABLOY, DOM, WILKA ,WINKHOUSE, GERA
i wiele innych.


 

ciekawostki

Czy wiesz że

Nasza firma jako pierwsza na rynku wprowadziła usługę Shoe Spa Kompleksową renowację obuwia.

Czy wiesz że

Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Realizujemy zamówienia dla największych firm. Współpracujemy z licznymi wytwórcami z całej Europy.

Czy wiesz że

Spośród 10 ankietowanych tylko 3 osoby wiedziały w jaki sposób zadbać o swoje obuwie.

Czy wiesz że

Tylko obuwie wykonane ze skóry zarówno wierzch jak i zelówka, zapewniają odpowiedni mikroklimat dla stopy dzięki czemu zmniejsza się ryzyko  odparzeń jak również narażenie na grzybicę stóp i paznokci.


Zobacz wszystkie