Quick & Professional

KOSMETYKI DO OBUWIA WKŁADKI ORTOPEDIA 
 
Grupa produktów zebranych pod wspólną nazwą Footwera Care to kompleksowa oferta środków chemicznych przeznaczonych do pełnej ochrony i pielęgnacji obuwia, galanterii skórzanej i tekstyliów. Dzięki bogatej gamie wysokowydajnych produktów, ochrona i pielęgnacja obuwia stanie się czystą przyjemnością, a obuwie na długo
zachowa nowy wygląd.
 
 
Professional


Specjalistyczne produkty Kaps Professional, przeznaczone do renowacji i naprawy wyrobów wykonanych ze skór licowych, zamszowych i tekstyliów. Dzięki tym produktom rzeczy niemożliwe staja się codziennością. Zmiana kolorów ulubionych butów czy usunięcie zarysowań nie stanowi problemu. To tylko przyjemność i dobra zabawa!


Profilactic

Wysoko specjalistyczne wkładki ortopedyczne z grupy Kaps Profilactic to produkty zapobiegające oraz zmniejszające dolegliwości bólowe stóp. Szeroka gama dedykowanych wkładek, umożliwi ich indywidualny dobór , przyczyniając się do pozytywnych efektów w procesie zapobiegania schorzeniom. Prawidłowo dobrane wkładki Kaps Profilactic będą w pożądany sposób oddziaływać na stopy, przynosząc ulgę w procesie rekonwalescencji lub zapobiegając schorzeniom.


Insoles

Miękkie, wygodne i praktyczne wkładki do obuwia, wykonane z materiałów najwyższej jakości, produkowane ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięcia najwyższego komfortu chodzenia.

 
For Sneakers

Nowość na polskim rynku. Specjalna linia środków do pielęgnacji obuwia typu sneakers (trampki, obuwie sportowe i golfowe) wykonanego z tekstyliów, zamszu, nubuku, skóry oraz kombinacji tych materiałów.

Środki pielęgnujące sneakersy są ekologiczne. Wyprodukowano je na bazie wody, są bezpieczne dla środowiska. Używając ich regularnie, twoje sneakersy będą długo wyglądały jak nowe.

Bawełniane sznurowadła, w pełnej gamie kolorystycznej i szerokim spektrum grubości i długości. Oferowane w pojedynczych blistrach i opakowaniach zbiorczych.

Akcesoria

Akcesoria obuwnicze pomagające zachować obuwie z doskonalej kondycji. Szeroki asortyment prawideł, łyżek oraz szczotek ułatwiających czyszczenie i zakładanie obuwia.
 
ciekawostki

Czy wiesz że

Nasza firma jako pierwsza na rynku wprowadziła usługę Shoe Spa Kompleksową renowację obuwia.

Czy wiesz że

Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Realizujemy zamówienia dla największych firm. Współpracujemy z licznymi wytwórcami z całej Europy.

Czy wiesz że

Spośród 10 ankietowanych tylko 3 osoby wiedziały w jaki sposób zadbać o swoje obuwie.

Czy wiesz że

Tylko obuwie wykonane ze skóry zarówno wierzch jak i zelówka, zapewniają odpowiedni mikroklimat dla stopy dzięki czemu zmniejsza się ryzyko  odparzeń jak również narażenie na grzybicę stóp i paznokci.


Zobacz wszystkie